Dzień Otwarty Wydziału

W dniu 27 maja 2017 odbył się Dzień Otwarty Wydziału FAIS połączony z finałem Ekspe­ry­men­tu Łańcuchowego – konkursu łączącego zespoły całej Polski w trudzie przemieszczania metalowej kulki z wykorzystaniem zjawisk fizycznych.

W tym roku było ich aż 276, było więc co oglądać. Dodatkowymi atrakcjami dla zwie­dza­jących były wycieczki po wydziale w trzynastu kategoriach – jedną z nich była ścieżka „Informatyka nie tylko w korporacji – laboratorium gier i fotografii”. W godzinach od 11.30 do 14.00 można było odwiedzać nasze studio fotograficzne, stoisko z grą prezentowaną przez Koło Studentów GSA oraz pracownię motion capture.

O godzinie 14.15 zaś można było posłuchać wykładu dr Wiesława Chmielnickiego ,,Czy sztuczna inteligencja zagraża światu?" w auli Wydziału.

Data opublikowania: 27.05.2017
Osoba publikująca: Iwona Grabska-Gradzińska